Siatka do bagażnika samochodowego – dlaczego warto ją mieć?

siatka do bagażnika samochodowego

Jeśli za każdym razem, gdy podchodzisz do bagażnika swojego samochodu, przeżywasz mieszankę niepewności i strachu, bo nie wiesz, co w nim zastaniesz, to dobrze trafiłeś. W tym artykule zebraliśmy dla Ciebie garść porad, których celem jest zachęcenie do uporządkowania bagażnika. Uda Ci się to dzięki zamontowaniu siatki do bagażnika samochodowego.

Co w Twoim życiu może zmienić siatka na zakupy do bagażnika

Przypomnij sobie swoje ostatnie weekendowe zakupy spożywcze. Podjechałeś wypełnionym po brzegi wózkiem do bagażnika i poświęciłeś dużo cennego czasu na to, żeby starannie poukładać wszystkie zakupione produkty.

Dumny z siebie usiadłeś za kierownicą i ruszyłeś w drogę do domu. Już po chwili z bagażnika dobiegły Cię dźwięki, które nie wróżyły niczego dobrego. Fakt, że zaoszczędzisz nieco energii, którą normalnie musiałabyś zużyć na mieszanie składników różnych potraw, wcale Cię nie pociesza. Widok, który ujrzałeś, gdy kilka minut później otworzyłeś bagażnik, powinien uświadomić Ci, dlaczego siatka do bagażnika samochodowego jest tak przydatna w codziennym użytkowaniu.

Jak utrzymać porządek w samochodowym bagażniku?

Nawet jeśli przedstawiona powyżej wizja bałaganu w bagażniku wydaje Ci się nieco przesadzona, prawdopodobnie z radością powitasz sposób na zapanowanie nad przewożonymi tam rzeczami. Dzięki temu zyskasz przecież tak wiele:

  • porządek w bagażniku – to więcej miejsca i lepsze zagospodarowanie przestrzeni, której ciągle jest zbyt mało;
  • uniemożliwienie swobodnego przemieszczania się zawartości bagażnika – sprawi, że wreszcie przestaną stamtąd dobiegać rozpraszające Twoją uwagę podczas jazdy dźwięki;
  • pozbycie się rzeczy, które wcale nie są Ci ciągle potrzebne.

Nasza propozycja nie polega na próbie przekonania Cię do zamontowania skomplikowanego systemu organizerów. Próba zmuszenia tych wszystkich przegródek i przekładek do sensownej współpracy potrafi utrudnić życie. Nasza propozycja to coś znacznie prostszego w montażu i zdecydowanie bardziej komfortowego w eksploatacji.

Siatka do bagażnika samochodu – rozwiązanie proste i wygodne

Polietylenowe i polipropylenowe siatki transportowe do bagażnika samochodowego to idealny sposób na zagospodarowanie tej przestrzeni. Liczba możliwości ich zamocowania sprawia, że w łatwy sposób poradzisz sobie z przewożeniem przedmiotów o różnych wymiarach i wadze.

Zdolność do przyjmowania dowolnego kształtu sprawia, że możesz przy pomocy siatki unieruchomić na czas transportu przedmiot o nawet najbardziej nieregularnych kształtach. Wytrzymałość i elastyczność polietylenu, z którego wykonana jest siatka na zakupy do bagażnika, daje gwarancję utrzymania w miejscu nawet bardzo ciężkich sprawunków.

siatka do bagażnika samochodowego

Fot: Siatka do bagażnika samochodowego może szybko sprawić, że zapomnisz o bałaganie. Sprawdź, w jaki sposób zaprowadzić porządek w bagażniku.

Jak siatka do bagażnika może pomóc w przewożeniu zwierząt?

Największy problem przy przewożeniu psa stanowi uniemożliwienie mu swobodnego przemieszczania się po całym samochodzie. Psy chętnie opuszczają przeznaczone dla nich miejsce (zazwyczaj przestrzeń bagażowa w samochodzie typu kombi lub tylne siedzenie w samochodach z nadwoziem typu sedan) i dopominają się uwagi od kierowcy, zajętego prowadzeniem samochodu. Takie zachowanie stwarza zagrożenie.

Świetnym sposobem na uniknięcie podobnego zachowania jest oddzielenie przestrzeni przeznaczonej dla psa od reszty samochodu. Siatka do bagażnika świetnie sprawdza się w tej roli. Jest wystarczająco wytrzymała, aby uparty czworonóg nie poradził sobie z jej sforsowaniem, a jednocześnie umożliwia pełny kontakt wzrokowy, dzięki czemu zwierzę nie czuje się opuszczone.

Jeśli zdarza Ci się podróżować ze swoim ulubieńcem, z pewnością docenisz wygodę powyższego rozwiązania. Zachęcamy Cię do jego zastosowania dla dobra psa i Waszego wspólnego bezpieczeństwa.

Dlaczego siatki do bagażnika samochodowego są tak wygodnym rozwiązaniem?

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się korzystać z różnych doraźnych metod zagospodarowania przestrzeni w bagażniku tak, aby ustrzec się przed zaistnieniem sytuacji opisanej przeze mnie we wstępie. Różne kartony i pudła są w stanie pomóc, ale tylko do pewnego stopnia. Szybko staje się jasne, że takie tymczasowe metody nie są ani eleganckie, ani nie zapewniają solidnego wsparcia – szczególnie dla produktów o nieregularnych kształtach i o dużej masie.

Skontaktuj się z nami i zamów siatkę do bagażnika dopasowaną do modelu Twojego samochodu. Nie tylko gabaryty pojazdu decydują o wyborze. Uwzględnimy też inne Twoje wymagania. W rezultacie otrzymasz siatkę, która sprawi, że przewożenie zakupów w bagażniku samochodowym będzie bezproblemowe.

Na co zwrócić powinieneś zwrócić uwagę przed zakupem siatki do bagażnika?

Zanim do nas zadzwonisz, przygotuj następujące informacje:

  • model samochodu, w którym zamontujesz zamówione u nas siatki – szczególnie jeśli będziesz chciał je zamocować na ograniczonej powierzchni lub w nietypowy sposób;
  • rodzaj produktów, które chcesz przewozić;
  • najbardziej odpowiadający Ci sposób montażu (haczyki, rzepy, taśmy montażowe itp.).

Jak zamówić siatkę do bagażnika?

Napisz do nas lub zadzwoń, korzystając ze strony kontaktowej. Gwarantujemy miłą obsługę i szybką realizację Twojego zamówienia. Zapraszamy!