Siatki na hale sportowe

Czym są siatki na hale sportowe?

W naszej ofercie siatek na hale sportowe i sale gimnastyczne znajdują się: siatki zabezpieczające okna, siatki na siatka na piłkochwyty, siatki na kotary grodzące oraz siatki osłonowe na ściany.

Dzięki ich zastosowaniu można uniknąć wielu zniszczeń, zwiększyć bezpieczeństwo kibiców i sportowców, a także usprawnić trening oraz przebieg rozgrywek.

Siatki na hale sportowe – dlaczego warto z nich korzystać?

Stosowanie siatek na hale sportowe wiąże się z licznymi korzyściami: 

  • chroni poszczególne elementy hali sportowej lub sali gimnastycznej — okna, ściany, sufit itd. – przed uderzeniami, np. piłki, co pozwala zaoszczędzić środki na naprawach i remontach
  • piłkochwyty zatrzymują piłki w obrębie zabezpieczonego obszaru, ograniczając ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji dla uczestników oraz gwarantując sprawny przebieg rozgrywek
  • zapewnia publiczności bezpieczeństwo podczas zawodów (siatki osłonowe na trybuny chronią kibiców przed uderzeniami piłką oraz sprzętem sportowym)
  • umożliwia tworzenie kotar odgradzających części hali sportowej, co pozwala na wydzielenie przestrzeni, w której komfortowo ćwiczy kilka grup.

Siatki na hale sportowe – rodzaje i parametry techniczne

Siatki na hale sportowe produkujemy z polietylenu o wysokiej gęstości (PE HD), dzięki czemu są niezwykle trwałe i zapewniają bezpieczeństwo. Wykazują dużą wytrzymałość mechaniczną, co sprawia, że przez długi czas doskonale pełnią swoją funkcję. Nasze siatki są łatwe w montażu oraz bardzo funkcjonalne. Na indywidualne zamówienie wykonujemy siatki na wymiar.

ZOBACZ TAKŻE: siatki na boiska

Siatki na halę sportową

Siatki zabezpieczające

Siatki do hali sportowej

Potrzebujesz siatki na hale sportowe? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?