Siatki transportowe

Czym są siatki transportowe?

Ten rodzaj siatek jest przede wszystkim wykorzystywany przez firmy spedycyjne, transportowe, a także osoby prywatne, które szukają dobrego sposobu na zabezpieczenie ładunku w trakcie jazdy. Stosowanie siatek zmniejsza ryzyko niekontrolowanego przemieszczania towaru wewnątrz pojazdu, a tym samym jego uszkodzenia. Kierowca, który dysponuje takimi siatkami może spokojnie skupić się na prowadzeniu pojazdu i nie zajmować się ładunkiem, który jest odpowiednio zabezpieczony.

Siatki transportowe – dlaczego warto z nich korzystać?

Siatki transportowe to jedna z najprostszych i najwygodniejszych form zabezpieczenia ładunku w czasie jazdy. Najważniejsze zalety ich użytkowania to: 

  • prostota montażu i szybkość demontażu
  • łatwość dopasowania do wszystkich pojazdów
  • wytrzymałość na rozerwanie
  • odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • jakość wykonania (użyte materiały, wielkość oczek, rodzaj splotu)
  • szerokie spektrum zastosowania
  • dodatkowa możliwość ściągania przy pomocy np. pasów.

Siatki transportowe, które oferujemy idealnie sprawdzą się w zabezpieczeniu towarów: pudeł, kartonów, produktów workowanych czy drobnicowych. Ważną zaletą jest możliwość wykorzystania siatek bezpośrednio w samochodach transportowych, jak również na przyczepach.

Siatki transportowe – rodzaje i parametry techniczne

Oferujemy siatki wykonane z bardzo trwałego materiału, jakim jest polietylen, w różnych wymiarach. Daje to możliwość ich dopasowania do praktycznie każdego pojazdu. Ważna jest również szerokość oczka, która decyduje o stabilności siatki oraz wygodnym użytkowaniu.

ZOBACZ TAKŻE: siatki transportowe na kontenery

Siatka na kontener

Siatka zabezpieczająca ładunek

Siatki transportowe

Potrzebujesz siatki transportowej? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?