Siatki ochronne

Produkujemy wysokiej jakości siatki ochronne do wszelkich zastosowań: sportowe, budowlane, zabezpieczające.

Siatki na rusztowania

Siatki na rusztowania

Produkujemy wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne siatki na rusztowania. Skutecznie chronią pracowników budowy oraz jej otoczenie. Bardzo łatwe w montażu.

Więcej

Siatki na drzewa

Siatki na drzewa

Oferujemy skutecznie zabezpieczające przed ptakami siatki na drzewa i krzewy w kolorze zielonym. Stosowane z powodzeniem w sadach owocowych oraz na plantacjach.

Więcej

Siatki na kontenery

Siatki na kontenery

W naszej ofercie znajdują się również siatki zabezpieczające towar (ładunek) podczas transportu – siatki na kontenery. Łatwe w montażu z uwagi na kwadratowe oczka.

Więcej

Siatki na boiska

Siatki na boiska

Oferujemy siatki na boiska do wszystkich dyscyplin sportowych. Pomagają one zabezpieczyć oraz unowocześnić każdy obiekt sportowy. W ofercie znajdują się również piłkochwyty.

Więcej

Siatki na koty

Siatki na balkon

Produkujemy wysokiej jakości oraz łatwe w montażu siatki i akcesoria montażowe zabezpieczające zwierzęta domowe (przede wszystkim koty) przed wypadnięciem z balkonu.

Więcej

Siatki na hale sportowe

Siatki na hale sportowe

Polecamy łatwe w montażu siatki na hale sportowe i sale gimnastyczne: siatki zabezpieczające okna, siatki na piłkochwyty, siatki na kotary grodzące, siatki osłonowe na ściany.

Więcej

Siatki ochronne na dowolny wymiar

Siatki ochronne to siatki, które znajdują zastosowanie w każdej sytuacji. Produkujemy siatki, które znajdują zastosowanie w wielu przypadkach – od zabezpieczenia w gospodarstwie domowym po siatki, które są wykorzystywane np. w budownictwie. Produkowane przez nas siatki ochronne to siatki polietylenowe oraz polipropylenowe. Produkowane przez nas siatki posiadają stosowne atesty.

Przeczytaj więcej: Siatki ochronne na tunele foliowe – kiedy warto je zastosować? i Siatki ochronne do pryzm

Cennik siatek ochronnych

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości siatek ochronnych i zabezpieczających. Oferowane siatki wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, który
jest odporny na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Sprawdź nasze siatki ochronne oraz zapytaj o cenę – każde ze zleceń traktujemy indywidualnie.

Oferujemy największy wybór siatek ochronnych wszelkich typów w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dostawa na terenie całego kraju.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dot. siatek ochronnych

1. Jakie właściwości mają siatki ochronne?

Siatki ochronne z tworzywa sztucznego wyróżniają się między innymi lekkością i elastycznością. Dzięki temu są łatwe w montażu i mają bardzo szerokie zastosowanie. Miękka struktura sprawia, że ich stosowanie jest bezpieczne – są pozbawione ostrych krawędzi. Ponadto wykazują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne – wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV ani woda nie wpływają na ich strukturę i nie powodują ich uszkodzenia. Siatka ochronna jest też odporna na wiele substancji chemicznych – zarówno kwasów, jak i zasad oraz soli. Nie pleśnieje i nie koroduje. Jest też bezwonna i nie wpływa na właściwości substancji, z którymi ma kontakt.

2. Gdzie jeszcze można stosować siatki ochronne?

Siatka ochronna ma bardzo szerokie zastosowanie. Tego typu produkty wykorzystuje się w:

  • gospodarstwach domowych,
  • gospodarstwach rolnych,
  • budownictwie,
  • przemyśle,
  • ogrodnictwie i wielu innych dziedzinach.

Świetnie nadają się do ochrony przed upadkiem, dlatego są stosowane do zabezpieczania rusztowań, klatek schodowych, placów zabaw i tym podobnych miejsc. Siatki ochronne na krzewy i drzewa o drobnych oczkach pomagają natomiast zabezpieczyć je przed szkodnikami. Podobną funkcję pełnią siatki ochronne na tunele foliowe. W rolnictwie czy przemyśle niezastąpiona jest także siatka ochronna na pryzmy zapobiegająca przed rozsypaniem się składowanego materiału oraz chroniąca go przed zwierzętami.

Tego typu siatki stosuje się również do zabezpieczenia naczep, przyczep i kontenerów podczas transportu lub składowania. Natomiast siatka ochronna dla psa, kota lub innych zwierząt domowych pomaga zapobiec przedostawaniu się pupili na niebezpieczny dla nich teren, wypadnięciu z balkonu lub przez balustradę schodów i w innych podobnych sytuacjach. Bardzo często siatki ochronne znajdują też zastosowanie w sporcie. Stosuje się je np. do ogradzania boisk i budowy piłkochwytów. Sprawdzają się także w halach sportowych, umożliwiając ochronę ścian, okien i drzwi oraz wyposażenia (np. oświetlenia) przed uderzeniami piłek. Ponadto mogą być używane jako kotary grodzące.

3. Dlaczego warto wybrać siatki ochronne od producenta?

W przypadku siatek ochronnych najważniejsze są trwałość i niezawodność – cechy, które może zagwarantować tylko producent. Bezpośredni zakup ma jednak również więcej zalet. Po pierwsze – przystępne ceny. Siatka ochronna kupowana u producenta nie ma nałożonej dodatkowej marży sprzedawcy, dlatego zwykle jest to sposób na najtańsze zakupy. Drugim bardzo ważnym atutem jest możliwość indywidualnego doboru parametrów. Możliwe jest zamówienie siatki na potrzebny wymiar i uniknięcie konieczności jej samodzielnego docinania. Ponadto producent siatek ochronnych zapewnia też możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego montażu, a podczas użytkowania produktu również serwisu. Bardzo istotne jest również możliwość indywidualnego doboru wszystkich parametrów, takich jak:

  • wielkość oczek siatki,
  • grubość sznurków,
  • kolor,
  • wykończenie siatki.

Dzięki temu produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb klienta!