Siatki ochronne

Produkujemy wysokiej jakości siatki ochronne do wszelkich zastosowań: sportowe, budowlane, zabezpieczające.

Siatki na rusztowania

Siatki na rusztowania

Produkujemy wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne siatki na rusztowania. Skutecznie chronią pracowników budowy oraz jej otoczenie. Bardzo łatwe w montażu.

Więcej

Siatki na drzewa

Siatki na drzewa

Oferujemy skutecznie zabezpieczające przed ptakami siatki na drzewa i krzewy w kolorze zielonym. Stosowane z powodzeniem w sadach owocowych oraz na plantacjach.

Więcej

Siatki na kontenery

Siatki na kontenery

W naszej ofercie znajdują się również siatki zabezpieczające towar (ładunek) podczas transportu – siatki na kontenery. Łatwe w montażu z uwagi na kwadratowe oczka.

Więcej

Siatki na boiska

Siatki na boiska

Oferujemy siatki na boiska do wszystkich dyscyplin sportowych. Pomagają one zabezpieczyć oraz unowocześnić każdy obiekt sportowy. W ofercie znajdują się również piłkochwyty.

Więcej

Siatki na koty

Siatki na balkon

Produkujemy wysokiej jakości oraz łatwe w montażu siatki i akcesoria montażowe zabezpieczające zwierzęta domowe (przede wszystkim koty) przed wypadnięciem z balkonu.

Więcej

Siatki na hale sportowe

Siatki na hale sportowe

Polecamy łatwe w montażu siatki na hale sportowe i sale gimnastyczne: siatki zabezpieczające okna, siatki na piłkochwyty, siatki na kotary grodzące, siatki osłonowe na ściany.

Więcej

Siatki ochronne na dowolny wymiar

Siatki ochronne to siatki, które znajdują zastosowanie w każdej sytuacji. Produkujemy siatki, które znajdują zastosowanie w wielu przypadkach – od zabezpieczenia w gospodarstwie domowym po siatki, które są wykorzystywane np. w budownictwie. Produkowane przez nas siatki ochronne to siatki polietylenowe oraz polipropylenowe. Produkowane przez nas siatki posiadają stosowne atesty.

Cennik siatek ochronnych

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości siatek ochronnych i zabezpieczających. Oferowane siatki wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, który
jest odporny na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Sprawdź nasze siatki ochronne oraz zapytaj o cenę – każde ze zleceń traktujemy indywidualnie.

 

Oferujemy największy wybór siatek wszelkich typów w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dostawa na terenie całego kraju.