Producent siatek

Produkujemy siatki ochronne, zabezpieczające, sportowe, piłkochwyty

Firma SIECI-SIATKI jest renomowanym, polskim producentem wszelkiego rodzaju siatek zabezpieczających, znajdujących szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, sporcie, rolnictwie, budownictwie oraz hodowli zwierząt. Mamy bogatą ofertę siatek ochronnych i zabezpieczających.

Siatki sportowe

Oferowane przez nas siatki skutecznie chronią boiska piłkarskie, korty tenisowe, trasy narciarskie oraz place zabaw.

Siatki zabezpieczające dla zwierząt

Dostępne u nas siatki metalowe zgrzewane służą również do wykonywania klatek dla ptaków i niewielkich zwierząt futerkowych, jak króliki, szynszyle czy nutrie. Przygotowując naszą ofertę, zadbaliśmy o to, by nasi Klienci mieli dostęp do szerokiego asortymentu najwyższej jakości produktów.

Produkujemy siatki specjalistyczne na indywidualne zamówienie klienta

Jesteśmy firmą elastyczną, starającą się zawsze spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego dajemy Państwu możliwość wykonania siatek specjalistycznych, na indywidualne zamówienie.

Fachowe doradztwo

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasz doświadczony i wykwalifikowany personel, służący fachową radą oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie możliwości wykorzystania oferowanych przez nas siatek.

Dostawa na terenie całego kraju

Wszystkie nasze produkty mają Państwo możliwość zamówić z dostawą do domu.

Od przeszło 10-ciu lat produkujemy wszelkiego rodzaju siatki zyskując pozycję eksperta w branży. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i służą klientom przez długie lata.

Piłkochwyty

Siatki przydatne na boiskach, dzięki którym piłki nie opuszczają ich obszaru oraz zwiększają bezpieczeństwo kibiców. Piłkochwyty to obowiązkowy element wyposażenia nowoczesnego boiska. Produkujemy je w dowolnym rozmiarze.

Siatki na woliery

Siatki hodowlane na ptaki przeznaczone do budowy wolier. Produkujemy je z polietylenu o wysokiej gęstości (PE HD), dzięki czemu są zarówno niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne.

Siatki ochronne

Wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. by chronić: rusztowania, drzewa, kontenery, boiska, balkony czy hale sportowe. Oferujemy szeroką gamę siatek ochronnych, co pozwala dobrać siatkę do planowanego zastosowania.

Siatki zabezpieczające

Szeroki wybór siatek zabezpieczających: siatki budowlane, siatki transportowe, siatki sportowe, siatki zabezpieczające przed ptakami, siatki na kota, siatki na schody. Ich jakość zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.

Siatki sportowe

Pełna oferta siatek sportowych, od piłkochwytów i siatek na hale sportowe po siatki do wszystkich dyscyplin: siatki na bramki, siatki do siatkówki i koszykówki, siatki do tenisa oraz siatki do badmintona.

Kontakt z nami

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i realizację zleceń zgodną z indywidualną specyfikacją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Oferujemy największy wybór siatek wszelkich typów w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dostawa na terenie całego kraju.