Siatki zabezpieczające przed ptakami

Czym są siatki zabezpieczające przeciw ptakom?

Głównym zadaniem siatek jest zabezpieczanie przed ptakami poziomych i pionowych powierzchni, a także innych elementów, np. architektury. Wykorzystuje się je jako zabezpieczenie balkonów, wnęk, sieni czy konstrukcji dachów przed osiedleniem się ptactwa, w szczególności gołębi. Siatki chroniące przed ptakami stosowane są także w rolnictwie, sadownictwie oraz ogrodnictwie.

Przeczytaj więcej: Siatka na ptaki – gdzie znajduje swoje zastosowanie?

Siatki zabezpieczające przed ptakami — dlaczego warto z nich korzystać?

Ptaki potrafią skutecznie utrudnić normalne funkcjonowanie domu, biura, sklepu lub hali magazynowej. Mogą również zabrudzić wykonane dużym kosztem elewacje domów i wszelkie powierzchnie płaskie. Stosowanie siatek zabezpieczających przed ptakami o różnych wymiarach pozwala praktycznie w stu procentach rozwiązać ten problem.

Z oferty mogą skorzystać także rolnicy, ogrodnicy i sadownicy, którzy borykają się z problemem niszczenia upraw przez szpaki i inne gatunki ptactwa. Dzięki siatkom sadowniczym przeciw ptakom mogą chronić swoje drzewa i krzewy owocowe oraz inne produkty.

Wśród najważniejszych zalet siatek zabezpieczających przed ptakami można wymienić:

  • niedrogi sposób zabezpieczenia zarówno obiektów, jak i upraw,
  • różnorodność rozmiarów oraz wielkości i gęstości oczek,
  • wysoką jakość materiałów użytych do produkcji,
  • wytrzymałość na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne i
    rozszarpywanie.

Sprawdź także: Siatka na balkon przeciw gołębiom – skuteczne zabezpieczenie przed ptakami

Siatki zabezpieczające przeciw ptakom – rodzaje i parametry techniczne

Jako producent dostarczamy siatki na ptaki o różnych oczkach, grubościach splotu i kolorach. Jesteśmy bezpośrednim producentem siatek zabezpieczających przeciw ptakom. Produkujemy siatki przeznaczone do wykonywania wszelkich typów zabezpieczeń przed ptakami.

Siatki na ptaki oferowane są wraz z kompletem oprzyrządowania, które jest niezbędne do prawidłowego montażu. Chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie jest najlepsze i najkorzystniejsze.

ZOBACZ TAKŻE: siatki ochronne na drzewa

Siatki przeciw ptakom

Siatki sadownicze przeciw ptactwu

Siatki zabezpieczające przed ptakami

Potrzebujesz siatek zabezpieczających uprawy przed ptakami? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące ich zastosowania, parametrów lub cen?