Siatki na boiska

 

Czym są siatki ochronne na boiska?

Siatki ochronne na boiska to siatki, które znajdują zastosowanie na wszelkiego rodzaju obiektach sportowych. Stosowane są na boiskach piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich i wielu innych. Ich zadaniem jest nie tylko ułatwienie gier zespołowych, ale również zabezpieczanie terenów sportowych. Siatki sportowe można wykorzystać zarówno jako piłkochwyty, jak i ogrodzenie lub ochronę ścian oraz sufitów.

Przeczytaj więcej: Siatki boiskowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze siatki do boiska?

Siatki na boiska – dlaczego warto z nich korzystać?

Dziś trudno sobie wyobrazić nowoczesne obiekty sportowe bez dobrej jakości siatek. Ich stosowanie gwarantuje między innymi większy komfort gry, a także bezpieczeństwo uprawiania sportu. Do najważniejszych zalet używania siatek na boiska można zaliczyć: 

  • unowocześnienie obiektów sportowych,
  • uniemożliwienie wypadnięcia piłki poza boisko,
  • ochronę ścian, sufitów oraz okien przed uderzeniami piłki lub innego sprzętu,
  • ochronę kibiców,
  • skrócenie niepotrzebnych przerw w grze.

Sprawdź także: Siatka sznurkowa na boisko – czy to dobry wybór?

Siatki ochronne na boiska – rodzaje i parametry techniczne

Nasze wyroby produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Ma to ogromne znaczenie, gdyż siatki na boiska muszą być nie tylko efektowne i funkcjonalne, ale przede wszystkim wytrzymałe. Nasze siatki są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne, posiadają również różne oczka oraz grubość splotu. Zastosowana w produkcji technologia zapewnia komfort użytkowania. W komplecie proponujemy również wszystkie akcesoria montażowe.

Oferujemy siatki ochronne, które można wykorzystać na boiskach o standardowych wymiarach, jak również produkujemy siatki na indywidualne zamówienie.

ZOBACZ TAKŻE: siatki ochronne sportowe

Siatki na boisko

Siatka do boiska

Siatka do boiska zewnętrznego

Potrzebujesz siatki na boiska piłkarskie czy szkolne? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?