Siatki na schody

Czym są siatki na schody?

Siatki na schody są montowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób i zwierząt przebywających w miejscach, w których balustrady i poręcze przy schodach nie spełniają wystarczająco tego zadania. Dzięki ich zastosowaniu można uniknąć zdarzeń takich jak, np. wypadnięcie przez otwory pomiędzy balustradami. Zabezpieczenie schodów siatką jest szczególnie rekomendowane w miejscach, w których przebywają małe dzieci.

Siatki na schody – dlaczego warto z nich korzystać?

Stosowanie siatki na schody daje kilka znacznych korzyści: 

  • zwiększa bezpieczeństwo w miejscach, w których przebywają dzieci i osoby starsze (np. w domach, szkołach, przedszkolach, domach opieki), minimalizując ryzyko wypadków, do których dochodzi na schodach
  • chroni zwierzęta domowe przed upadkiem z wysokości, czy zaklinowaniem się między szczeblami balustrady.

Siatki na schody – rodzaje i parametry techniczne

Oferujemy siatki wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości, co zapewnia im trwałość. Zastosowanie specjalnych domieszek sprawia, że siatka jest odporna na działanie światła słonecznego, wody i temperatury, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana również na zewnątrz. Wszystkie nasze siatki na schody są estetyczne i łatwe w montażu. Na życzenie przygotowujemy siatki o dowolnych wymiarach, co pozwala na idealne dopasowanie siatki do przestrzeni, w której zostanie umieszczona.

Zobacz inne siatki, które zwiększają bezpieczeństwo: siatki na balkon

Siatka zabezpieczająca na schody

Siatka zabezpieczająca schody

Siatka zabezpieczająca schody

Potrzebujesz siatki zabezpieczającej na schody? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?