Siatki na schody

Czym są siatki zabezpieczające na schody?

Siatki zabezpieczające na schody są montowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób i zwierząt przebywających w miejscach, w których balustrady i poręcze przy schodach nie spełniają wystarczająco tego zadania. Dzięki ich zastosowaniu można uniknąć zdarzeń takich jak, np. wypadnięcie przez otwory pomiędzy balustradami. Zabezpieczenie schodów siatką jest szczególnie rekomendowane w miejscach, w których przebywają małe dzieci.

Przeczytaj więcej: Siatka na schody – skuteczne zabezpieczenie przed upadkiem ze schodów

Siatki na schody – dlaczego warto z nich korzystać?

Stosowanie siatki zabezpieczającej na schody daje kilka znacznych korzyści:

  • zwiększa bezpieczeństwo w miejscach, w których przebywają dzieci i osoby starsze (np. w domach, szkołach, przedszkolach, domach opieki), minimalizując ryzyko wypadków, do których dochodzi na schodach,
  • chroni zwierzęta domowe (przede wszystkim psy) przed upadkiem z wysokości, czy zaklinowaniem się między szczeblami balustrady.

Siatki zabezpieczające na schody – rodzaje i parametry techniczne

Oferujemy siatki zabezpieczające na schody wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości, co zapewnia im trwałość. Zastosowanie specjalnych domieszek sprawia, że siatka jest odporna na działanie światła słonecznego, wody i temperatury, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana również na zewnątrz. Wszystkie nasze siatki zabezpieczające na schody są estetyczne i łatwe w montażu. Na życzenie przygotowujemy siatki o dowolnych wymiarach, co pozwala na idealne dopasowanie siatki do przestrzeni, w której zostanie umieszczona.

Zobacz inne siatki, które zwiększają bezpieczeństwo: siatki ochronne na balkon

Siatka zabezpieczająca na schody

Siatka zabezpieczająca schody

Siatka zabezpieczająca schody

Potrzebujesz siatki zabezpieczającej na schody? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?