Siatki na kontenery

Czym są siatki ochronne na kontenery?

Siatki kontenerowe są podstawowym wyposażeniem wszelkich firm transportowych lub spedycyjnych, które zajmują się wywozem nieczystości i odpadów pobudowlanych. Siatka na kontenery znakomicie sprawdzi się m.in do przewożenia gruzu, śmieci czy innych odpadów, wymagających zabezpieczenia w trakcie transportu. Siatki na kontenery doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie muszą być zachowane normy czystości (np. w terenie zabudowanym) oraz bezpieczeństwa (np. na drogach). Głównym zadaniem tego rodzaju siatek jest odpowiednie zabezpieczenie ładunku przed wypadnięciem poza obręb kontenera.

Przeczytaj więcej: Siatka na kontenery budowlane – dlaczego warto w nią zainwestować?

Siatki na kontenery – dlaczego warto z nich korzystać?

Wykorzystywanie w transporcie siatek ochronnych na kontenery wiąże się z szeregiem udogodnień. Odpowiednio wykonane i dobrane:

  • bardzo dobrze zabezpieczają odpady przed wypadnięciem poza kontener,
  • zwiększają efektywność pracy i skracają czas przewozu,
  • likwidują ryzyko otrzymania mandatu za zaśmiecanie terenu,
  • gwarantują, że odpady będą przewożone w sposób bezpieczny dla innych użytkowników drogi,
  • zapobiegają samoczynnemu wypadaniu lżejszych nieczystości z powodu silnego wiatru,
  • są funkcjonalne i bardzo proste w montażu.

Siatki ochronne na kontenery – rodzaje i parametry techniczne

Siatki kontenerowe, ze względu na charakter zastosowań spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Dlatego też produkujemy siatki na kontenery wykonane z polietylenu. To trwały materiał, który jest odporny na wiele czynników. Nasze siatki na kontenery produkowane są z materiałów odpornych na rozciąganie i rozrywanie, a także przecinanie i działanie słońca, deszczu, wiatru i mrozu. Ich wysoka jakość sprawia, że można je stosować o każdej porze roku. Polietylen jest tzw. termoplastykiem i nie wchodzi w reakcje z żadnymi chemikaliami czy kwasami. Dzięki temu z pewnością może zabezpieczyć każdy produkt podczas przewozu.

Siatki na kontenery wykonane są z polietylenu, posiadają małe kwadratowe oczka i są proste w montażu i demontażu. Rozmiarami pasują do najbardziej popularnych typów kontenerów. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim producentem siatek na kontenery, zapewniamy naszym klientom możliwość wykonania osłon na dowolny wymiar.

ZOBACZ TAKŻE: siatki zabezpieczające do transportu

Siatki na kontenery Siatki kontenerowe Siatki zabezpieczające na kontenery

Potrzebujesz siatki na kontenery? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczących jej zastosowania, parametrów lub cen?