Siatki na bramki

Oferujemy siatki sportowe do wszystkich dyscyplin, w tym siatki na bramki do piłki nożnej, ręcznej, hokeja

Produkowane przez nas profesjonalne siatki są idealnie dopasowane do wymiarów bramek używanych w piłce nożnej, piłce ręcznej, rozgrywkach hokejowych, dlatego bardzo często są zamawiane do obiektów przeznaczonych do gry w te sporty.

Podstawowe parametry techniczne siatek do bramek

Wykonane z najwyższej jakości materiałów (polietylenu HD i polipropylenu) siatki na bramki cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu zapewniają niezawodne użytkowanie przez długi czas. Jako producent oferujemy siatki zwykłe i amortyzujące ze wzmocnionym brzegiem, o konstrukcji z żyłki plecionej, dzianej oraz skręcanej.

Przeczytaj więcej: Siatka do bramki piłkarskiej – jak wybrać model do bramki treningowej?

Kolory: czarny, biały, zielony

Dla naszych klientów przygotowaliśmy siatki na bramki o różnych wymiarach, konstrukcji, wielkości oczek i kolorach.

Obejrzyj również inne siatki sportowe i przeczytaj o ich zastosowaniach.

Siatka do bramki hokejowej

Siatka do bramki halowej

Siatka boiskowa

Szczegółowe dane dotyczące siatek do bramek

Oferujemy siatki do bramki wykonywane według wszystkich stosowanych standardów. To zarówno siatki do bramek piłkarskich, jak i siatki do bramki piłki ręcznej, hokeja czy też innych dyscyplin. Są one dostosowane do wymogów właściwych federacji sportowych pod względem wymiarów, wielkości oczek oraz innych szczegółów konstrukcji. Istnieje również możliwość zamówienia siatki do bramki na wymiar – wykonywanej zgodnie ze specyfikacją klienta.

Wszystkie siatki produkowane są z wytrzymałych mechanicznie i odpornych na warunki atmosferyczne tworzyw. Bez względu na to, czy potrzebujesz siatki na bramkę do piłki nożnej do ligowych rozgrywek, treningowej siatki na bramkę czy też siatki całorocznej na bramkę na boisko szkolne – szybko ją wyprodukujemy i dostarczymy na wskazany adres.

Potrzebujesz siatki do bramki do piłki nożnej, ręcznej lub hokeja na wymiar? Chcesz uzyskać odpowiedzi dotyczące jej zastosowania, parametrów lub cen?